Не гірше ніж таблетки: продукти, завдяки яким на тонометрі буде 120 на 80

Якщо стежити за раціоном, то ускладнень і проблем з тиском можна уникнути

Високий тиск не можна ігнорувати. Це може спровокувати тяжкі для організму наслідки, як от інсульт чи серцевий напад.

Лікарі запевняють, що у випадку гіпертонії, яку у людини фіксують вперше справи можна налагодити й правильним харчуванням. Але здорове харчування не буде зайвим навіть у випадках хронічної гіпертонії та довічній терапії.

Якщо мінімізувати споживання солі та додати у раціон певні продукти, то медикаментозну терапію можна мінімізувати.

Треба їсти більше журавлини, свіжих огірків, редьку, капусту та апельсини. Ці продукти виводять зайву рідину з організму та відповідно знижують тиск.

 

Якщо людина має відхилення від норми тиску, то ситуації можна зарадити й правильним харчуванням. Хоча це вирішиться й не за один день. Потрібно щонайменше два тижні. При цьому чим більша у людини вага, тим більше шансів знизити тиск саме харчуванням. Адже при переході на здоровий раціон й вага піде. Адже тиск це проблема зайвої ваги та набряків.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень