Приречені на успіх: Назвали жінок за знаком Зодіаку, яким пощастило від народження

Зірки кажуть, що їх тільки двоє

Є жінки, які володіють особливим везінням з самого народження. Астрологи кажуть, що їм не все дається легко, проте везіння виразно супроводжує їх у всіх починаннях. Щасливицями є Діви та Стрільці.

Діва

Діви — мудрі й рішучі. Вони завжди відчувають те, який вибір варто прийняти в тій чи іншій ситуації. Не керуються емоціями, вони стримані і вольові, тому Діви – хороші управлінці. Адже до усіх питань вони підходять беземоційно та виважено. Зберігаючи спокій у робочих моментах, їм вдається досягти висот. Зазвичай Дівам не потрібні партнери – вони все звикли тримати у своїх руках. 

Стрілець

Стрільці володіють гострим розумом і вмінням правильно оцінювати ситуацію, саме тому з ранніх років правильно реалізовують себе в кар'єрі. Найбільше Стрільці досягають успіхів у творчості та продажах. Найкомфортніша робота для них – все, що пов'язано з адмініструванням і управлінням. 

Джерело: unian

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень