

Та входять до трійки лідерів
За березневою статистикою, громадяни України дуже активно скуповують житло в Туреччині. Водночас попит на придбання нерухомості в цій країні серед іноземців знизився на половину в порівнянні з минулим роком.
У березні громадяни росії купили в Туреччині 411 будинків.
За ними йдуть громадяни Ірану зі 182 будинками,
України – зі 129 будинками та громадяни Іраку з 82 будинками відповідно, – мовиться у звіті Держагенства статистики Туреччини.
Найбільше іноземці купують житло в Стамбулі, а далі цікавляться нерухомістю в Анталії та Мерсіні.
Тим часом продажі житла іноземцям у Туреччині за січень-березень скоротилися на 48% в порівнянні з таким же періодом минулого року. Відтак з січня по березень 2024 року в Туреччині продали 5685 одиниць житла.
Минулого місяця іноземцям продали 1778 одиниць житла, а це на 47,9% нижче, ніж у березні 2023 року.
Джерело: Нерухомість 24
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Стосується всіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Де живуть ведучі 1+1: ось як виглядають маєтки Мосейчук, Осадчої, Горбунова, Падалко (ФОТО)
Обрані Богом: жінки з цими іменами мають найсильнішу енергетику
Українці з малою пенсією будуть отримувати доплати: хто може розраховувати на гроші
І це після двох років війни! Українка поділилася мінусами, з якими зіткнулися наші земляки у Туреччині
300 доларів - квадрат: У центрі Рівного виставили на продаж приміщення за низькою ціною (ФОТО)
Чому в СРСР будували квартири з дуже малими кухнями: пояснення вас здивує
Ринок нерухомості ожив. Скільки коштують однокімнатні квартири в різних містах України
Скільки квартир і будинків продали в Україні минулого року
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415