Назавжди 25: Війна забрала життя молодого Героя з Дубенщини

Вічна пам’ять і слава Захиснику!

Напередодні на Дубенщину надійшла сумна звістка.

На війні за Україну загинув 25-річний Василь Юрчук, який є уродженцем села Лопавше.

Про це повідомили на сторінці Опорного закладу «Хрінницький ліцей» у Facebook.

Важко прийняти таку втрату! Боляче думати, що Василя вже немає з нами, але світла пам’ять завжди буде нагадувати нам про нього... Щиро співчуваємо батькам та рідним у такій непоправній втраті.

 

Війна забирає кращих синів, доньок і кращих людей. Нехай Бог поможе батькам витримати таке горе. Боляче говорити, неможливо змиритися... Світла пам’ять!

 

Низький уклін та шана Герою за його мужність, – йдеться у повідомленні.

Захисник поліг у районі населеного пункту Першотравневе на Харківщині. Василь Юрчук був старшим стрільцем мотопіхотної роти. Він захищав Україну з 5 березня.

Відомо, що тіло з полеглим Героєм прибуде додому сьогодні о 16:30.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень