Стало відомо, коли на Рівненщині припиняться дощі

Прогноз на найближчі дні

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Завтра, 4 жовтня, на Рівненщині буде хмарно з проясненнями.

У вівторок іноді йтиме дощ, а найближчої ночі на півночі області пройде сильний дощ.

Вітер буде західний, 7-12м/с, з поривами до 15-20 м/с. Вночі очікується +3...+8 градусів, а вдень температура повітря становитиме +8...+13 градусів, повідомляє Рівненський гідрометцентр.

Опади у Рівненській області припиняться у середу, 5 жовтня. Впродовж дня синоптики прогнозують мінливу хмарність. Істотних опадів не передбачається. 

Вночі температура повітря буде на рівні +3...+8 градусів, а вдень синоптики прогнозують +11...+16 градусів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень