Назавжди 24: окупанти вбили молодого воїна з Рівненщини

Боляче втрачати найкращих Синів нашої Батьківщини

У боротьбі з російськими окупантами загинув житель с. Дермань Друга, ПЛІСАК МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ. Йому було лише 24...

Про це повідомила Катя Гірняк на сторінці Мізоцької селищної ради.

Попрощаються з Героєм завтра, 08 червня. Орієнтовний час прибуття – 09.00-10.00год

Маршрут: Рівне- Здолбунів- Здовбиця –Уїздці –Кунин –Мізоч -Дермань Перша-Дермань Друга.

Прощання з Михайлом Плісаком відбудеться завтра, 08 червня 2022 року:

 

-10.30 біля будинку, де проживає сім’я загиблого (с. Дермань Друга, вул. У. Самчука, 54 ) ;

 

-11.00-11.30 супровід Героя від будинку до місця проведення громадянської панахиди ( Дерманський НВК, вул. Шкільна,1) ;

 

-11.30-12.00 громадянська панахида ;

 

-12.00-12.30 супровід Героя до храму ;

 

-12.30-13.00 відспівування та прощання ;

 

-13.00-13.20 супровід до кладовища ;

 

-13.20-14.00 поховання Героя.

 

Просимо усіх жителів Мізоцької громади взяти державну символіку та долучитися до зустрічі нашого земляка.

Давайте гідно проведемо нашого героя в останню путь!!!!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень