Найкращий та дешевий спосіб позбутися зубного каменю вдома

Щоб зменшити кількість інфекцій в організмі

Зубний камінь – це затверділий зубний наліт, який утворюється на поверхні зубів. А зубний наліт – мінералізована бактеріальна бляшка (біоплівка). У цій біоплівці можуть жити 95% бактерій, які ховаються під ковпаками кальцію і таким чином ховаються від нашого імунітету.

При завеликій кількості біоплівок у роті виникають запальні процеси, відбувається опущення ясен і з'являється неприємний запах. Зменшити утворення зубного каменю або повністю його позбутися можуть допомогти прості засоби:

  1. Ксиліт. Це цукровий спирт, що містився в деяких підсолоджувачах та жувальних гумках. Ксиліт перешкоджає утворенню біоплівок. Тож жувальні гумки треба обирати такі, щоб у складі був ксиліт.
  2. Натуральні засоби у вигляді спецій та приправ: розмарин, чебрець, гвоздика, куркумін, кориця, масло орегано, часник.
  3. Домашній засіб з води, соди та перекису водню. Для його приготування потрібно 1/4 чайної ложки харчової соди, 1/4 чайної ложки 3% перекису водню та пів склянки чистої води. Усі інгредієнти змішати, а потім за допомогою зубної щітки почистити зуби отриманою сумішшю.

Робити це потрібно після чищення зубною пастою. Це доволі ефективний спосіб. Біоплівки, що прилипають до зубів і утворюють зубний камінь, виділяють багато кислот.

Коли pH підвищується з 3,5 до 5,5 наш організм запускає процес вимивання кальцію з кісток. Саме тому слід стежити, щоб рівень рН у роті був дуже кислим.

Однією з властивостей соди є зниження рівня кислотності, отже вона сприяє руйнуванню біоплівки. Перекис водню здатний стримувати розвиток біоплівок та знищує бактерії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень