Найкращі мандрівні фото року від National Geographic

Фото вершника на коні, який буквально виринає з вранішнього туману, стало найкращою світлиною за версією National Geographic у категорії «Люди»

Відоме у всьому світі видання оголосило переможців цьогорічного конкурсу тревел-фотографії National Geographic Travel Photographer of the Year, передає «Українська правда. Життя».

Знімок називається «Зимовий вершник». Його автор – фотограф з Гонконгу Ентоні Лау (Anthony Lau). Він зробив світлину під час останньої подорожі до Монголії. Після раннього походу Лау та його друзі поверталися до готелю, коли вони побачили групу вершників.

«Зима у Внутрішній Монголії дуже невблаганна. За температури мінус двадцять і нижче, з постійною хуртовиною в усіх напрямках було важко переконати себе вийти з машини і знімати. Однак коли я побачив, як вершники демонстрували свої навички і командували табуном з дистанції, я швидко схопив камеру і встиг захопити той момент, коли один з наїзників виринав із ранкового туману», – розповів переможець.

Саме Ентоні Лау і став тревел-фотографом року.

У категорії «Природа» переміг знімок Хірокі Іноуе (Hiroki Inoue), зроблений на острові Хоккайдо, Японія. Він називається «Куди б ти не йшов, я піду слідом».

«Я саме їхав додому і був розчарований тим, що день завершився ні з чим. І тут я почув звук "квак-квак"! Це були червоні лисиці. Наприкінці зими у них розпочався сезон кохання. Вони дбали одне про одного так, що нам мало б стати заздрісно», – розповів Хірокі.

У категорії «Міста» найкращою визнали світлину Такаші Накагави, зроблену у Марокко.

Автор фотографії шукав затишку у метушливому та галасливому Марракеші, і він знайшов його у місцевій Медресе (ісламській школі). Несподівано у басейні з’явилось прекрасне віддзеркалення.

Усю галерею учасників конкурсу можна переглянути на сайті National Geographic.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень