Найгірша ситуація за останні 30 років: на Рівненщині не відступає кір

Область – одна з п’яти найгірших в Україні

На Рівненщині продовжує зростати рівень захворюваності на кір. Цього тижня зареєстрували вже близько 200 випадків інфікування.

За словами завідувача епідвідділу обласного лабораторного центру Віктора Мороза, кількість хворих постійно збільшується:

Серед хворих 70% - це діти і найвищий рівень захворюваності у нас спостерігається у Корецькому, Рівненському та Здолбунівському районах. Є значна кількість дітей і дорослих, які не мають щеплень проти кору і це сприяє тому, що хвороба й надалі поширюватиметься.

За його словами, вакцинація населення залишається на вкрай низькому рівні. Наш регіон увійшов у п’ятірку областей із найнижчим рівнем щеплень.

Так, за 10 місяців цього року вакцинували 68,8% дітей у віці 1 рік, а ревакцинацію у шість років отримали 77,3% дітей.

Різке збільшення хворих зареєстрували у листопаді, коли інфікувалися 602 людини, що вдвічі більше, ніж у жовтні.

Між тим, окрім дітей, можливість зробити безкоштовне щеплення мають і дорослі, які контактували з хворими, а також ті, хто відноситься до групи ризику (медики, освітяни, студенти та працівники силових структур).

 

А от вартість вакцини для тих, хто не входить у групу ризику і не мав контактів із хворими – близько 340 грн. Однак вона може бути більшою, бо залежить, насамперед, від країни-виробника.

До слова, у Рівному нещеплених від кору школярів досі допускають до навчання. Таких у ЗОШ №27 виявили близько 270-ти. За тиждень вакцинувалися тільки близько половини.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень