Найгірша ситуація за останні 30 років: на Рівненщині не відступає кір

Область – одна з п’яти найгірших в Україні

На Рівненщині продовжує зростати рівень захворюваності на кір. Цього тижня зареєстрували вже близько 200 випадків інфікування.

За словами завідувача епідвідділу обласного лабораторного центру Віктора Мороза, кількість хворих постійно збільшується:

Серед хворих 70% - це діти і найвищий рівень захворюваності у нас спостерігається у Корецькому, Рівненському та Здолбунівському районах. Є значна кількість дітей і дорослих, які не мають щеплень проти кору і це сприяє тому, що хвороба й надалі поширюватиметься.

За його словами, вакцинація населення залишається на вкрай низькому рівні. Наш регіон увійшов у п’ятірку областей із найнижчим рівнем щеплень.

Так, за 10 місяців цього року вакцинували 68,8% дітей у віці 1 рік, а ревакцинацію у шість років отримали 77,3% дітей.

Різке збільшення хворих зареєстрували у листопаді, коли інфікувалися 602 людини, що вдвічі більше, ніж у жовтні.

Між тим, окрім дітей, можливість зробити безкоштовне щеплення мають і дорослі, які контактували з хворими, а також ті, хто відноситься до групи ризику (медики, освітяни, студенти та працівники силових структур).

 

А от вартість вакцини для тих, хто не входить у групу ризику і не мав контактів із хворими – близько 340 грн. Однак вона може бути більшою, бо залежить, насамперед, від країни-виробника.

До слова, у Рівному нещеплених від кору школярів досі допускають до навчання. Таких у ЗОШ №27 виявили близько 270-ти. За тиждень вакцинувалися тільки близько половини.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень