У пам’ятник у Рівному в'їхало авто

Пошкодження монумента виявили, готуючи пам'ятники міста до відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги

Директор комунального підприємства «Спецкомбінат-ритуальна служба» Микола Володько каже, що всі пам’ятники міста – у задовільному стані. Єдиним найбільш пошкодженим з них під час огляду виявився постамент самохідно-артилерійської установки (САУ) на вулиці Соборній навпроти пивзаводу.

Детальніше розповів Микола Володько:

Найбільше був пошкоджений постамент САУ. Хтось їхав машиною знизу там, де гастроном «Від і до» - це навпроти пивзаводу, і врізався. Від сторони, де ми робили схід вниз на Пересопницьку, там один куток був відвалений. Але вже там ремонтні роботи завершуються.

Нагадаємо, що цей пам’ятник біля пивзаводу встановили 14 жовтня 1974 року з нагоди 30-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників. І кілька років тому директор пивзаводу і депутат міськради Мар’ян Года пропонував змінити напрям самохідки на постаменті, щоб її гармата не була спрямована в бік Європи. Однак цю ідею не підтримали. 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень