«НАТО – не буде. Грошей – не дадуть. Це не зрада, це реальність», - Гончаренко зі США

«Що далі? Тримати стрій і стояти» (с)

Народний депутат Олексій Гончаренко низкою дописів у соцмережах «приводить українців до реальності». Реальність полягає в тому, що всі обіцянки Байдена – стояти з Україною – виявилися лише фігурою мови.

Як пише зараз Гончаренко – прямо з Вашингтону:

На жаль, ніякого НАТО не буде

Кілька джерел у Вашингтоні мені підтвердили, що Блінкен сказав європейцям перестати говорити з Україною про НАТО. Ніякого НАТО не буде.

Тема НАТО дратує еліти США і вони чітко дали сигнал, що Україна не стане членом альянсу одразу після війни.

Будуть якісь рухи до Альянсу. Ми отримуємо деякі поблажки.

Але що в 2024-му ми станемо членами - ні.

В ОП з цим змирились.

Ще важливе: в Пентагоні не дуже раді статті Залужного. Трохи через це є суперечки.

Хоча, я думаю, що стаття правильна, просто її не треба було в американському виданні давати й можливо не від Главкома.

Взагалі ось це протистояння між Зеленським та Залужним в США сприймають негативно. І дуже стурбовані.

Грошей нам більше не дадуть

По грошах. Зараз це буде, скоріш за все, останній грошовий транш допомоги для України. У 2024-му грошей нам не дадуть.

Скоріш за все ми перейдемо на кредитну форму співпраці. Кредити – дадуть. Безповоротну грошову допомогу – ні.

Байден – не допоможе

Треба розуміти по Байдену. Він чекав 50 років свого президентства. І дочекався. Це не людина рішучих дій і сильних кроків. Його головне гасло: не нашкодь. Тому ніякого прориву в США стосовно України не буде.

Для Білого Дому: Україна - встояла і вже добре. Далі вони переключаться на внутрішній трек і будуть на виборах акцентувати на економіці, охороні здоровʼя та звичних темах для виборців.

Це не зрада, це – реальність

Я пишу для когось песимістичні речі. Розумію.

Це не зрада, це - реальність. На жаль, ми трохи довго жили в вигаданому світі.

Впадати в розпач і рвати одяг на собі не треба.

Зараз росія виглядає монолітом. Але ми вже бачили за ці два роки, що стіл завжди повертається. Щось піде погане й у них. А у нас – щось краще.

Війна – надовго

Ми вже перемогли. Ми втримали державу. Протистоїмо другій армії світу.

Що далі? Тримати стрій і стояти.

Це такий період у війні. Але ми прорвемось. І дуже важливо, потрібно повертати критику.

Бо якщо ми будемо мовчати і закривати очі, то буде погано все. Не буде дронів, не буде правильної медицини, не буде нічого. Будуть шикування на лінії фронту і нагородження медалями і прильоти іскандерів.

Лише свобода слова допоможе нам виправити наші помилки.

 

І давайте трохи дорослішати. Ми – громадяни РЕСПУБЛІКИ. Ми маємо нести відповідальність за нашу РЕСПУБЛІКУ.

 

Кожен на своєму місці.

Це лише один із низки останніх дописів Гончаренка

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень