Настанови – Скорпіонам, час на себе – Ракам: гороскоп на п’ятницю, 27 травня

Дівам краще доробити важливі справи

ОВНИ

На шляху до своєї цілі вас чекатимуть несподіванки. Часом здаватиметься, що усе, що ви робите – марно. Якщо справді хочете досягнути мети – озбройтеся терпінням. Щоб зменшити напругу – переключіться на сімейні справи.

ТЕЛЬЦІ

Серйозні завдання краще перенести на інший день. Для вирішення питань спробуйте застосувати непритаманний для вас підхід. Не беріться цього дня вирішувати щось щодо нерухомості. А от вечір може принести зустріч із приємною людиною.

БЛИЗНЯТА

Не звертайте увагу на незначні невдачі та провали. Навчіться нарешті цінувати те, що маєте. Будьте поблажливіші до себе. Зрештою, ніхто не ідеальний.

РАКИ

Присвятіть час собі – і це миттєво покращить ваш настрій. Якщо відчуєте нотки суму за минулим – це просто ваша підвищена чутливість до незначних проблем. Зараз хороший момент для здійснення нових проєктів. Скільки зусиль ви вкладете – таким і буде ваш успіх.

ЛЕВИ

Не ведіться на провокації. Задум полягає в тому, щоб викликати у вас негативні емоції. Зберігайте спокій. Це буде найкращою відповіддю. День може бути не надто вдалим. Тому краще не позичайте гроші.

ДІВИ

Вам краще доробити важливі справи. Щоб усе вийшло якнайкраще – не бійтеся командної роботи. Дослухайтеся цього разу до порад, не цурайтеся йти на компроміс. Та важливо не проґавити момент і вчасно зупинитися. Інакше ризикуєте зазнати емоційного вигорання.

ТЕРЕЗИ

Зафіксуйте своє почуття радості. Адже фортуна рідко буває до вас прихильною. Скористайтеся моментом і забезпечте собі подальший комфорт. Беріть усе від цього дня і відкиньте помилкову скромність. Важливі справи, які забирають у вас багато часу, принесуть свої плоди.

СКОРПІОНИ

Не можете змінити ситуацію – змініть своє ставлення до неї та оточення. І одразу все стане кращим. От спробуйте. Думайте позитивно. У спокійній робочій обстановці на думку можуть спати цікаві ідеї. Не відмовляйтеся від них.

СТРІЛЬЦІ

На близьку людину ви відкриєте очі по-іншому. Не переймайтеся, якщо стосунки доведеться розірвати. Справжній друг – попереду. Не здавайтеся, завершіть справи. Зберіться, і ви будете вражені результатом.

КОЗОРОГИ

Незважаючи на кінець тижня – без роздумів беріться за складні завдання. Не зважайте на незначні суперечки – не псуйте настрій перед вікендом.

ВОДОЛІЇ

Чудовий день для нових проєктів. Зірки пророкують похвалу від керівництва. Словм, на роботі все чудово. А от у стосунках із близькими  людьми треба докласти зусиль.

РИБИ

Ви хочете побути на одинці, але найімовірніше вам цього не вдасться. Не зациклюйтеся на негативі. По обіді серйозні зустрічі краще не проводити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень