

У Рівненській області у вівторок, 29 березня, трапилося п’ять пожеж.
Зокрема у селі Бакорин Млинівського району та селі Осницьк Рокитнівського району в приватних господарствах вогонь знищив господарські будівлі.
Також у селі Осницьк на Рокитнівщині вогонь знищив дрова та речі домашнього вжитку в господарській будівлі.
На Дубенщині у селі Здовбиця у житловому будинку вогонь пошкодив міжкімнатні двері, внутрішнє оздоблення та стелю в коридорі.
Горіло й у селі Моквинські Хутори Костопільського району. В приватному господарстві вогнем знищено покриття та перекриття господарської будівлі , речі домашнього вжитку.
Радіо Трек: НОВИНИ
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415