Рівняни задекларували 40 млн грн доходів

До ДПІ у м. Рівному вже 445 громадян подали декларації про доходи, отримані у 2015 році. Сума задекларованих доходів становить понад 40 млн гривень, з яких необхідно сплатити більше двох мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та півмільйона гривень військового збору.

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової інспекції Рівного.

«Найактивніше звітують громадяни, які протягом минулого року отримали спадщину і подарунки - 184 декларації, 112 громадян задекларували доходи від продажу нерухомого та рухомого майна. Дохід від надання в оренду нерухомого майна задекларували 55 рівнян, а інвестиційний дохід – 17. Крім того, декларують рівняни і доходи, отримані від двох і більше податкових агентів, доходи у вигляді додаткового блага та інші доходи», – зазначено в повідомленні.

У ДПІ нагадують, що за результатами 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 за  № 859.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень