ON-LINE

Рівняни задекларували 40 млн грн доходів

вівторок, 29 березня 2016

До ДПІ у м. Рівному вже 445 громадян подали декларації про доходи, отримані у 2015 році. Сума задекларованих доходів становить понад 40 млн гривень, з яких необхідно сплатити більше двох мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та півмільйона гривень військового збору.

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової інспекції Рівного.

«Найактивніше звітують громадяни, які протягом минулого року отримали спадщину і подарунки - 184 декларації, 112 громадян задекларували доходи від продажу нерухомого та рухомого майна. Дохід від надання в оренду нерухомого майна задекларували 55 рівнян, а інвестиційний дохід – 17. Крім того, декларують рівняни і доходи, отримані від двох і більше податкових агентів, доходи у вигляді додаткового блага та інші доходи», – зазначено в повідомленні.

У ДПІ нагадують, що за результатами 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 за  № 859.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного