У Рівному відбудуться змагання «Книгоманія-2016»

Це етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання 

У четвер, 31 березня, о 10.00 годині у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки для дітей (пр. Миру, 16) відбудеться  обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016».

Учасники конкурсу – переможці попереднього етапу, учні 6-7-х класів із Рівненської області.

«Перед конкурсантами буде  поставлене нелегке завдання – розкрити свої літературні таланти, артистизм, цікаво та змістовно представити свою улюблену книгу, поділитися своїми читацькими інтересами та зацікавити своєю розповіддю всіх присутніх.

По завершенні конкурсу на всіх учасників чекатиме приємний сюрприз – ознайомлення з  унікальною виставкою власноруч створених креативних  книг  рівненської майстрині Олени  Медведєвої у музеї бурштину та екскурсія музеєм Уласа Самчука», – зазначають організатори.

Переможці  3 етапу здобувають  звання «Найкращий читач України» та отримують головний приз – поїздку на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» до Львова, де на них чекатиме захоплююча зустріч з улюбленими письменниками, знайомство з історією та культурою історичного міста, нові пригоди, враження та нагороди.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень