

Правоохоронці встановили особу зловмисника
Нагадаємо, як писало Радіо Трек, у четвер пізно ввечері невідомий чоловік напав із ножем на 64-річного таксиста у Дубровицькому районі. Нападником виявився 29-річний уродженець міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Близько 22-ї години третього березня до місцевого таксиста із Дубровиці зателефонував чоловік і попросив відвезти його в село Лютинськ. Приїхавши до місця призначення, на одній з вулиць населеного пункту пасажир попросив зупинитися і зачекати. Та за мить повернувся і завдав декілька ударів ножем 64-річному водію у груди. Потерпілому вдалося вибити знаряддя злочину, після чого зловмисник зник у невідомому напрямку.
Крики про допомогу почув удома місцевий мешканець. Коли вийшов на вулицю, побачив закривавленого таксиста та викликав поліцію і медиків.
Пораненого госпіталізували до лікарні, де медики у нього діагностували проникаюче поранення грудної клітки, черевної порожнини та травматичний шок.
У результаті проведених оперативних і розшукових заходів працівники Дубровицького відділення поліції та управління карного розшуку області встановили особу та місце знаходження зловмисника. Як з’ясувалося, 29-ти річний чоловік переселився майже рік тому із Сєвєродонецька у Дубровицю, де винаймав житло. Як пояснив правоохоронцям, із потерпілим був знайомий і зумисне зателефонував йому того вечора, аби поквитатися за давній конфлікт.
Поліцейські затримали зловмисника за місцем проживання.
Чоловік зізнався у скоєному кримінальному правопорушенні, вирішується питання про повідомлення йому про підозру. Триває досудове розслідування у відкритому кримінальному провадженні за частиною 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Про це повідомили у Відділі комунікації ГУНП в Рівненській області.
Радіо Трек: НОВИНИ
Стерненко б’є в набат: люди в коментарях позначають Зеленського, Умєрова, Федорова і всіх
5 ознак, що вам може бути «пороблено» на бідність: народні прикмети
Що потрібно принести у дім 7 грудня, щоб залучити багатство та достаток на увесь рік: народні прикмети
Назвали місяць, у якому народжуються найрозумніші діти
Молодята, святкуючи весілля у престижному ресторані Рівного, зібрали на ЗСУ 30 тисяч гривень
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.