«Нафтогаз» забезпечує прифронтові міста газом за космічною ціною

Облгази платять за газ від 103 до 115 гривень за куб

Облгази, на територіях яких тривають обстріли й бойові дії, отримують технічний газ за космічними цінами.

Серед облгазів, яких «Нафтогаз України» пропонує відключити через борги, є такі, що отримують блакитне паливо за цінами, прив’язаними до імпорту.

Йдеться про «Маріупольгаз», «Мелітопольгаз», «Луганськгаз», які розташовані на окупованих територіях і «Харківгаз», «Дніпропетровськгаз», «Харківміськгаз», на території яких тривають обстріли й бойові дії. Підприємства не змогли вчасно укласти договори з «Нафтогазом» на спеціальних умовах. А відповідно до правил, без угоди облгази автоматично стали клієнтами резервного постачальника газу – постачальника «останньої надії», тієї ж газопостачальної компанії «Нафтогаз України», але за вищою ціною газу.

Наприклад, у вересні газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продала «Харківгазу» блакитне паливо по 103,4 грн за кубометр. А для «Дніпропетровськгазу» іще дорожче – 114,5 грн/куб.

Крім цього, магістральні газопроводи в Мелітополі та Маріуполі зруйновано внаслідок бойових дій. При цьому середня ціна газу від постачальника «останньої надії» в червні-вересні становила 89 грн за куб.

За оцінками експертів, станом на початок листопада 2022-го фіктивний прибуток «Нафтогазу» від таких «продажів» може сягати 15 млрд грн.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень