Надзвичайники перевірили виборчі дільниці

Перевірки проводилися стосовно дотримання правил пожежної безпеки

Оскільки більшість дільниць розташовується у приміщеннях загальноосвітніх та спортивних шкіл, будинків культури, ВУЗів та лікарень, керівники цих об’єктів вже зараз мають подбати про безпеку громадян, які прийдуть на голосування. Тож, як повідомила пре-служба ДСНС, минулого тижня з усіма членами виборчих комісій та працівниками об’єктів співробітники служби провели інструктажі з дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки та дій на випадок пожежі. На об’єктах, де були виявлені порушення та приписи, всі недоліки вже усунено. Між тим, співробітники держслужби з надзвичайних ситуацій забезпечуватимуть пожежну безпеку на дільницях і у день виборів, говорить керівник пре-служби Віктор Козак:

 

Всі дільниці перевірені. Кожен керівник отримав приписи, якщо були якісь зауваження, і вже вони усунуті. Також наші працівники будуть забезпечувати під час виборчої кампанії пожежну безпеку на цих дільницях – будуть охороняти - Держслужба з надзвичайних ситуацій, місцеві вогнеборці сільських пожежних команд, а також, волонтери-добровольці.

Зауважимо, що в Рівному утворено 106 виборчих дільниць. У області ж їх 996. Також Ви можете перевірити себе у списках виборців онлайн.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень