Надя Мейхер «наїхала» на Олю Полякову через секс-скандал із Меладзе, — «Він не такий» (ФОТО)

Хтось вирішив попіаритися?

Надія Мейхер та Костянтин Меладзе

Надія Мейхер, яка раніше входила до складу групи «ВІА-Гра», дала відкоша Олій Поляковій. Мейхер вважає що співачка «Тапок» просто захотіла отримати зайвий піар на секс-скандалі з Костянтином Меладзе.

Так Надія колишня «чорненька» з першого складу групи «ВІА-Гра» відреагувала на заяву Полякової про те, що продюсер Костянтин Меладзе, начебто, їй також, як і Ані Лорак, пропонував співпрацю в обмін на інтимний зв’язок.

Нагадаємо, що Полякова відкрито стала на бік Лорак, заявивши, що та не бреше, й що аналогічні пропозиції від Меладзе надходили багатьом артисткам, з якими він працював. Або яким – пропонував співпрацю.

Полякова і Мейхер, яка їй не вірить

Натомість Мейхер у коментарі «5 каналу» заявила, що «домагання» і Костянтин Меладзе — несумісні речі. З її слів, за час роботи з продюсером він ні разу не робив їй непристойних пропозицій і ніколи не приставав.

На думку екс-вокалісти «ВІА-Гри», слова Олі Полякової не варто сприймати серйозно:

«Сьогодні люди використовують будь-яку можливість, щоб привернути до себе більше уваги.

 

Я за Олю не буду розписуватися, чому вона це підхопила. Але вона людина з гумороком, не думаю, що ці її слова варто сприймати серйозно»,

Меладзе та Лорак, якій каже, що вірить, Полякова: начебто Меладзе пропонував Лорак стати його коханкою, в обмін на "розкрутку"

Полякова, - каже Мейхер, - могла вхопитися за тему з Костянтином Меладзе, аби просто зайвий раз попіаритися. Крім того вона підкреслила, що деякі наші артисти мають занадто бурхливу фантазію.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень