Надто багато витрачених грошей – Левам, зауваження – Терезам: гороскоп на 13 лютого

А Овнам не варто ігнорувати поради

ОВНИ

Дозвольте комусь вплинути на вашу думку. Це може виявитися корисним. Впертість цього дня однаково вам не допоможе.

ТЕЛЬЦІ

У роботі можливий прогрес. Ви відчуєте, що працюєте недаремно і це ще більше зарядить вас енергією.

БЛИЗНЯТА

Як би ви не бігли, але від себе ви не втечете. Прийшов час сісти та з холодною головою, обміркувати давню проблему.

РАКИ

Зорі не рекомендують вам нагадувати керівнику про якусь його обіцянку. Навряд чи це подіє, а ось недруга нажити собі можете.

ЛЕВИ

Ви будете легко витрачати гроші й можете так захопитися цим процесом, що коштів не вистачить на справді важливі покупки.

ДІВИ

Не поспішайте обіцяти вашим рідним і друзям приділити їм час. Велика ймовірність того, що у вас буде дуже багато роботи й ви не зможете навіть на обід вийти.

ТЕРЕЗИ

Намагайтеся спокійно реагувати на зауваження, хто б їх вам не робив. Немає нічого образливого в тому, щоб прийняти допомогу порадника та виправити помилки. Ображатися буде нерозумно.

СКОРПІОНИ

Вам не варто піднімати цього дня серйозні робочі теми, бо це може закінчитися головним болем. Якщо вважаєте роботу серйозною, то про неї не треба говорити – потрібно її виконувати.

СТРІЛЬЦІ

Ви можете бути задоволеними зробленим, якщо ретельно поставитеся до усіх дрібниць. Працюйте на результат і не звертайте увагу на непорозуміння з колегами.

КОЗОРОГИ

Вам буде важко зосередитися на роботі, бо постійно будете відволікатися на домашні проблеми. За можливості зосередьтеся на чомусь одному.

ВОДОЛІЇ

Можливо, саме цього дня ви отримаєте ту інформацію, якої бракувало для вдалого вирішення важливої проблеми. Але не варто просто сидіти й чекати – шукайте вихід і самотужки.

РИБИ

Ви відчуєте заздрість. Якщо комусь з оточуючих пощастить, то спробуйте не звертати на це уваги, якщо не можете щиро порадіти за цю людину.

Зауважимо! 

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не слід сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень