Найдешевший пляж у світі знайшли у В'єтнамі

Експерти туристичного порталу Travelbird.nl з'ясували, що найдешевший в світі пляж розміщений у В'єтнамі. Куа Дай розташовується в популярному у туристів місті Хойан в центральній провінції країни Куангнам.

Відпочити на цьому пляжі можна в середньому за 13,54 доларів. У цю ціну включені сонцезахисний крем, який можна купити в одному з магазинів поблизу (2,01 долара), пляшка води (50 центів), пиво (2,09 долара), морозиво (90 центів) і ланч на одну людину з їжею і напоями (8,04 долара).

Крім Куа Дай в рейтингу з 250 позицій виявилися ще три в'єтнамських пляжі.

Найдорожчим пляжем світу став La Plage de Maui на Таїті. Там вищезгаданий набір товарів обійдеться туристу в середньому в 60,13 доларів. Це майже в п'ять разів дорожче, ніж на в'єтнамському Куа Дай. Другий за дорожнечею пляж світу розташований на острові Муреа у Французькій Полінезії. Відпочинок на Mareto Plage Publique буде коштувати 58,36 долара. Закриває трійку Anse Vata в тихоокеанському порту Нумеа в Новій Каледонії (56,11 долара).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень