Держслужбовці матимуть додаткову відпустку

Законодавчі зміни вступають у силу з 1 травня 2016 року

Про це сказано в постанові N270 від 6 квітня. Держслужбовцям, що мають стаж державної служби більше як 5 років, надається додаткова відпустка тривалістю 1 календарний день.

Починаючи з 6 року стажу, ця відпустка збільшується на один календарний день за кожний наступний рік, але її тривалість не може перевищувати 15 календарних днів.

У перший рік служби в державному органі дерслужбовцю, що має стаж такої служби більше п'яти років, додаткова відпустка надається після закінчення 6 місяців безперервної служби в цьому органі, якщо інше не передбачено законодавством.

Додаткова відпустка на прохання держслужбовця може бути розділена на частини будь-якої тривалості, а невикористана її частина може приєднуватися до відпустки в наступному році. Забороняється ненадання додаткових відпусток повної тривалості протягом 2 років поспіль.

За бажанням держслужбовцю у випадку його звільнення (крім звільнення за порушення трудової дисципліни) йому повинна бути надана невикористана відпустка й тоді датою звільнення в цьому випадку є останній день відпустки.

При звільненні держслужбовця йому виплачується грошова компенсація за всі невикористані ним дні додаткової відпустки.

Додаткова відпустка не надається держслужбовцю за час перебування: у відпустці з догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку; у відпустках без збереження заробітної плати.

Додаткова відпустка не надається за час навчання в навчальному закладі, установі, організації незалежно від форми власності, що має право надавати освітні послуги, зокрема за рубежем, для підвищення рівня професійної компетентності з відривом від виробництва.

Нагадаємо, Кабмін зберіг доплати й премії держслужбовцям і встановив посадовий оклад начальників управлінь держорганів 3,6 тис. гривень із 1 травня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень