Держслужбовці матимуть додаткову відпустку

Законодавчі зміни вступають у силу з 1 травня 2016 року

Про це сказано в постанові N270 від 6 квітня. Держслужбовцям, що мають стаж державної служби більше як 5 років, надається додаткова відпустка тривалістю 1 календарний день.

Починаючи з 6 року стажу, ця відпустка збільшується на один календарний день за кожний наступний рік, але її тривалість не може перевищувати 15 календарних днів.

У перший рік служби в державному органі дерслужбовцю, що має стаж такої служби більше п'яти років, додаткова відпустка надається після закінчення 6 місяців безперервної служби в цьому органі, якщо інше не передбачено законодавством.

Додаткова відпустка на прохання держслужбовця може бути розділена на частини будь-якої тривалості, а невикористана її частина може приєднуватися до відпустки в наступному році. Забороняється ненадання додаткових відпусток повної тривалості протягом 2 років поспіль.

За бажанням держслужбовцю у випадку його звільнення (крім звільнення за порушення трудової дисципліни) йому повинна бути надана невикористана відпустка й тоді датою звільнення в цьому випадку є останній день відпустки.

При звільненні держслужбовця йому виплачується грошова компенсація за всі невикористані ним дні додаткової відпустки.

Додаткова відпустка не надається держслужбовцю за час перебування: у відпустці з догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку; у відпустках без збереження заробітної плати.

Додаткова відпустка не надається за час навчання в навчальному закладі, установі, організації незалежно від форми власності, що має право надавати освітні послуги, зокрема за рубежем, для підвищення рівня професійної компетентності з відривом від виробництва.

Нагадаємо, Кабмін зберіг доплати й премії держслужбовцям і встановив посадовий оклад начальників управлінь держорганів 3,6 тис. гривень із 1 травня.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень