Путівки інвалідам купуватиме місцева влада

Принайнмі повноваження на такі закупівлі на місця передали у Кабміні

Про це сказано в постанові N140 від 24 лютого, опублікованій на сайті уряду 9 березня, пишуть Українські новини.

Послуги із санаторно-курортного лікування інвалідів загального захворювання й інвалідів з дитинства за іншими нозологіями закупаються в межах виділених коштів пропорційно кількості таких громадян, узятих на облік для забезпечення путівками, відповідно до договорів, укладених із санаторно-курортними установами, що мають ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики і яким присвоєно вищу або першу акредитаційну категорію.

Головним розпорядником бюджетних коштів у такому випадку є Міністерство соціальної політики, а розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Фонд соціального захисту інвалідів (відповідальний виконавець); структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій; структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчі органи міських рад.

Відповідальний виконавець за узгодженням із головним розпорядником розподіляє кошти, передбачені на оплату послуг із санаторно-курортного лікування інвалідів загального захворювання й інвалідів з дитинства між управліннями соцзахисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, які, у свою чергу, розподіляють зазначені кошти між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у Києві й Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад пропорційно чисельності взятих на облік інвалідів, які мають право на таке лікування.

Оплата послуг із санаторно-курортного лікування в санаторно-курортних установах здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчими органами міських рад на підставі укладених договорів і актів виконаних робіт.

Водночас закупівля послуг із санаторно-курортного лікування інвалідів із наслідками травм і захворюваннями хребта і спинного мозку здійснюється Фондом соціального захисту інвалідів.

У повідомленні, що додається до постанови, зазначається, що передача повноважень із закупівлі послуг лікування сприятиме ефективному використанню бюджетних коштів.

Зокрема, якщо буде потреба проводитиметься оперативний перерозподіл фінансів.

У 2015 році управлінням соціального захисту були надані повноваження на оплату послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У повідомленні наголошується, що завдяки таким діям ефективність використання коштів збільшилася на 13%.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень