ON-LINE

Путівки інвалідам купуватиме місцева влада

середа, 09 березня 2016
Принайнмі повноваження на такі закупівлі на місця передали у Кабміні

Про це сказано в постанові N140 від 24 лютого, опублікованій на сайті уряду 9 березня, пишуть Українські новини.

Послуги із санаторно-курортного лікування інвалідів загального захворювання й інвалідів з дитинства за іншими нозологіями закупаються в межах виділених коштів пропорційно кількості таких громадян, узятих на облік для забезпечення путівками, відповідно до договорів, укладених із санаторно-курортними установами, що мають ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики і яким присвоєно вищу або першу акредитаційну категорію.

Головним розпорядником бюджетних коштів у такому випадку є Міністерство соціальної політики, а розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Фонд соціального захисту інвалідів (відповідальний виконавець); структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій; структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчі органи міських рад.

Відповідальний виконавець за узгодженням із головним розпорядником розподіляє кошти, передбачені на оплату послуг із санаторно-курортного лікування інвалідів загального захворювання й інвалідів з дитинства між управліннями соцзахисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, які, у свою чергу, розподіляють зазначені кошти між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у Києві й Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад пропорційно чисельності взятих на облік інвалідів, які мають право на таке лікування.

Оплата послуг із санаторно-курортного лікування в санаторно-курортних установах здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчими органами міських рад на підставі укладених договорів і актів виконаних робіт.

Водночас закупівля послуг із санаторно-курортного лікування інвалідів із наслідками травм і захворюваннями хребта і спинного мозку здійснюється Фондом соціального захисту інвалідів.

У повідомленні, що додається до постанови, зазначається, що передача повноважень із закупівлі послуг лікування сприятиме ефективному використанню бюджетних коштів.

Зокрема, якщо буде потреба проводитиметься оперативний перерозподіл фінансів.

У 2015 році управлінням соціального захисту були надані повноваження на оплату послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У повідомленні наголошується, що завдяки таким діям ефективність використання коштів збільшилася на 13%.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного