Квіташвілі, Квіта та Демчишина можуть звільнити за два тижні

Прем'єр Арсеній Яценюк зазначив, що веде переговори з Президентом з цього приводу

Про це він сказав в інтерв'ю виданню Politico.  Арсеній Яценюк розповів, що протягом найближчих двох тижнів будуть звільнені міністри охорони здоров'я (Олександр Квіташвілі), енергетики (Володимир Демчишин) та освіти (Сергій Квіт). Конкретних імен Яценюк не назвав, зауваживши, що іще рано говорити, хто саме це буде, оскільки це може зруйнувати коаліцію. За його словами, кадрові перестановки в Кабміні поки не узгоджені з Петром Порошенком, з яким нині тривають переговори .
 

Крім того, глава уряду анонсував введення посади віце-прем'єр-міністра з питань євроінтеграції.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень