Начальник патрульної поліції області відповів на закиди перевізників Рівного

Свої претензії до роботи поліції вони озвучили перед Новим роком на зустрічі з міським головою

Ми писали про скарги перевізників у публікації «Відкрити очі» начальнику патрульної поліції хочуть маршрутники Рівного. Вони розповідали міському голові Олександру Третяку, що

не можуть дотримуватися графіків руху тому, що центр міста заставлений приватним автотранспортом. Причому стоїть він з порушенням усіх правил дорожнього руху.

 

Просили поставити знак, який забороняє проїзд через центр міста фурам. Бо, казали, такі їздять через Рівне з краденим лісом.

Начальник патрульної поліції Рівненщини Сергій Мерчук пояснив:

У патрульних поліцейських дуже щільний графік чергування, вони максимально швидко опрацьовують виклики.

 

Тому не завжди мають змогу чекати на водіїв, що порушили правила паркування, зупинки та стоянки, щоб скласти на них відповідні адмінматеріали. Бо, як відомо без водія скласти такі адмінматеріали неможливо.

 

У нашому місті немає муніципальної поліції, паркувальних інспекторів, нема навіть муніципального евакуатора, що могло б значно покращити б ситуацію.

За словами Сергія Мерчука, попередня міська влада не зважала на цю проблему. Тож він висловив сподівання на те, що нова влада краще справиться з покладеними на неї обов'язками і відреагує на прохання поліції та задоволить потребу в евакуаторі. Так вдасться швидше навести порядок.

Стосовно фур з краденим лісом у центрі міста, то кожного разу коли ви їх побачите – телефонуйте 102, обіцяю приїхати особисто, - пообіцяв головний патрульний області.

Що стосується дорожніх знаків, то Сергій Мерчук запевнив:

Усі потрібні знаки стосовно заборони руху вантажних автомобілів в місті є. А по-друге, їх встановленням ніколи не займалась поліція. Це прерогатива місцевої влади.

 

Раджу перевізникам трішки підтягнути свої знання в різних сферах, в тому числі і дорожнього руху.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень