Пасажири замість водія заплатили 17 тисяч штрафу: він розплакався від щастя (ФОТО)

У дощовий день чоловік пожалів людей і взяв більше пасажирів

У Миколаєві пасажири маршрутки і сотні місцевих жителів пошкодували водія і допомогли йому заплатити величезний штраф у розмірі 17 000 грн за порушення карантину. Про це повідомляє «Сьогодні».

- Все це відбулося у Матвіївці – це один з мікрорайонів Миколаєва, де живе багато чиновників.

 

Як не парадоксально, але з громадським транспортом у нас проблема. До нас у день приїжджають лише чотири автобуси і дві маршрутки.

 

В один з дощовитих днів пасажирів у маршрутці було більше, ніж треба. Норма перевищена на чотири чи п'ять людей, – розповіла місцева жителька Катерина Ангелова.

Маршрутку зупинила поліція і виписала водієві штраф у 17 тисяч грн.

2 грудня відбувся суд, який постановив оштрафувати водія. Маршрутник розповів про це в місцевому чаті. Коли це прочитали матвіївці, то самі запропонували йому допомогу.

Водій, як виявилося, людина скромна і спочатку відмовився від допомоги. Тоді люди звернулися до адміністратора групи і попросили організувати збір грошей. Зрештою відгукнулися близько 200 людей, які зібрали і 17 тисяч, і суму для погашення судових витрат.

Люди відгукнулися після того, як дізналися, що дохід сім'ї водія невеликий.

- Гроші зібрали за п'ять днів, були такі люди, які не жаліли і 500 грн.

 

Реакція водія була вибуховою.

 

Він всім дякував, навіть розплакався.

 

Зізнався, що подумував уже брати кредит. Якщо ще й ця людина з'їде з маршруту, то нам тільки на оленях добиратися, – додала Ангелова.

Жінка каже, що вся Матвіївка хотіла б звернути увагу влади на проблему з транспортом у мікрорайоні. Часто буває так, що транспорт доводиться чекати близько години, тому люди і просяться у салон.

Журналісти «Сьогодні» розшукали водія, його звуть Сергій Димитров.

- Я просто не очікував, що люди так згуртуються через штраф, який мені виписала поліція. Можливості заплатити таку суму в мене не було.

 

Того дня було холодно, і мені стало шкода людей, які стояли з дітьми. Та й маршрут пролягає між полями, довжина шляху – 15 км. Тому я і взяв пасажирів, – розповів Сергій.

На питання, як буде чинити тепер, чи братиме пасажирів понад норму, чоловік сказав:

- Тут між двох вогнів. Не знаю, що відповісти.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень