Начальник завжди правий? За що в Україні можуть звільнити з роботи під час війни

Перелік випадків

В Україні змінили законодавство щодо трудових відносин. Зокрема, роботодавцям дозволили звільняти співробітників за колабораціонізм і втрату довіри.

Про це йдеться у проєкті Закону «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань».

Документ передбачає, що тепер втратити роботу можна у зв'язку з конкретним строком ув'язнення, що унеможливлює ваше подальше перебування на роботі.

Відповідна норма містилась у законі й раніше, але зараз її доповнили ще однією підставою для звільнення – втратою довіри з боку роботодавця до свого працівника.

До того ж звільнити працівника дозволили ще у деяких випадках, а саме:

  • якщо працівник, який трудиться на об'єктах державної власності зі стратегічним значенням для економіки та безпеки держави, або ж він працює на об'єктах критичної інфраструктури, вчинив дії, які поза сумнівом можуть посприяти державі-агресору;
  • якщо працівник ігнорує внутрішній трудовий розпорядок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень