Його мали перевести у Рівне, але поїхав на останнє завдання: На майдані прощатимуться з Героєм

Вічна пам’ять Захиснику!

Завтра, 28 лютого, у Рівному попрощаються із 35-річним Захисником із села Новоселівка Олександром Зарубою

Прощання із Героєм відбудеться о 10 годині на майдані Незалежності. Опісля в Покровському соборі буде панахида. Олександра Зарубу поховають на Алеї Героїв на кладовищі «Нове».

Навчався Герой у Рівненському кооперативному коледжі, а потім відслужив строкову службу в армії у Броварах. Після служби повернувся у Рівне, де створив сім'ю.

Олександр Заруба щодня тяжко працював, аби забезпечувати родину. Та попри це завжди знаходив час для рідних – був люблячим та найкращим чоловіком для дружини Тетяни, дбайливим та турботливим батьком для 4-річного сина та 14-річної донечки від першого шлюбу.

У родину Заруб, як і у тисячі інших українських домівок, війна увірвалася раптово. Дружина Героя розповідає:

Тоді, у лютому, Саша хотів з перших днів цим добровольцем захищати нашу країну. Мобілізували його у жовтні, він відразу зібрався. Дуже пишався тим, що йде служити, що може щось змінити у цій ситуації, що став частиною десанту. Бувало там всяке: і страх, і ненависть до ворога... Та більше і частіше все ж чули про любов до нас з сином, про те, як дуже хотів повернутися до нас, повернутися додому.

 

У Саші вже був підготовлений наказ про перевід у Рівне. Він вже мав їхати. Хлопці збиралися на завдання. Він міг відмовитися, але не зробив цього, пішов зі своїми побратимами. Це мало бути останнє завдання... Для Саші воно і стало останнім....

Життя за вільну Україну Олександр Заруба віддав в районі села Ступочки на Донеччині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень