Нацбанк запровадив обмеження на використання банківських карток за кордоном

Відомо, що не вдасться оплатити карткою українського банку

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

В НБУ розповіли про деякі обмеження щодо використання за кордоном банківських карток, випущених в Україні. Так, з 10 травня набула чинності постанова, згідно з якою, зокрема, дозволено здійснювати перекази за кордон з метою виплат аліментів.

Крім того,

Тимчасово заборонено розрахунки за кордоном з метою купівлі цінних паперів, акцій, облігацій та оплати брокерських послуг за цими операціями, що здійснюються з використанням карток, емітованих українськими банками.

 

Відповідні зміни спрямовані на обмеження непродуктивного відтоку капіталу та захист міжнародних резервів України, — зауважили в Нацбанку.

При цьому уточнюється, що зміни не стосуються використання платіжних карток за кордоном та в Україні для розрахунків з метою оплати вартості будь-яких інших товарів, робіт і послуг — вони й надалі можуть здійснюватися без обмежень.

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень