Нацбанк вводить в обіг гривню із золота

Відсьогодні

Національний банк України 17 травня 2021 року вводить в обіг золоту пам’ятну монету «1 Гривня».

Як повідомляється на сайті Нацбанку, зважаючи на ймовірність підвищеного попиту на пам’ятну монету, Нацбанк планує розпочати її реалізацію на електронних аукціонах.

Це дасть можливість на прозорих та конкурентних засадах задовольнити попит клієнтів, зокрема банків, нумізматів та їх об’єднань, інших юридичних та фізичних осіб.

Перший електронний аукціон з продажу пам’ятної монети України «1 Гривня» відбудеться у день її введення в обіг – 17 травня 2021 року.

На торги буде запропоновано 50 шт. пам’ятних монет (50 лотів – по одній монеті у футлярі в кожному лоті).

Умови участі в аукціоні будуть розміщені на офіційному сайті біржі.

«1 гривня» відтворює дизайн обігової монети «Володимир Великий» номіналом 1 гривня зразка 2004 року, що присвячена видатному державному та політичному діячеві, творцю середньовічної європейської держави Руси–України – князю Київському Володимиру Великому.

Водночас монета має окремі відмінності від обігової монети «Володимир Великий». Її виготовлено із золота 999,9 проби, категорія якості карбування – «анциркулейтед», маса дорогоцінного металу в чистоті – 15,55 г, діаметр – 25,0 мм, гурт монети – гладкий.

Відкарбована ця золота пам’ятна монета була у 2010 році тиражем 500 штук.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень