Аби колектори не телефонували вночі й не принижували: в Україні збираються обмежити їхні дії

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт про колекторську діяльність

Законопроєкт унормовує стягнення будь-якими суб'єктами в досудовому порядку заборгованостей за кредитами, а також вводить низку етичних правил поведінки для тих, хто стягує заборгованість.

Приміром, буде заборонено використовувати агресивні техніки дзвінків, встановлять тимчасові обмеження для контакту стягувача з боржником.

Законопроєкт передбачає також запровадження державного контролю за дотриманням етичних правил поведінки колекторів. Контрольні повноваження нададуть Національному банку України, щоб він мав право допускати на ринок колекторів або навпаки – не вносити їх у перелік тих, хто має право на таку роботу.

Також пропонується встановити штрафи для компаній, які будуть залучати колекторів, не внесених до офіційного реєстру, - повідомляє УНІАН.

У вересні минулого року Верховна Рада ухвалила закон про захист прав споживачів фінансових послуг, який зобов'язує банки інформувати потенційних позичальників про всі майбутні витрати за кредитом, в тому числі додаткові й супутні послуги третіх осіб.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень