Аби колектори не телефонували вночі й не принижували: в Україні збираються обмежити їхні дії

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт про колекторську діяльність

Законопроєкт унормовує стягнення будь-якими суб'єктами в досудовому порядку заборгованостей за кредитами, а також вводить низку етичних правил поведінки для тих, хто стягує заборгованість.

Приміром, буде заборонено використовувати агресивні техніки дзвінків, встановлять тимчасові обмеження для контакту стягувача з боржником.

Законопроєкт передбачає також запровадження державного контролю за дотриманням етичних правил поведінки колекторів. Контрольні повноваження нададуть Національному банку України, щоб він мав право допускати на ринок колекторів або навпаки – не вносити їх у перелік тих, хто має право на таку роботу.

Також пропонується встановити штрафи для компаній, які будуть залучати колекторів, не внесених до офіційного реєстру, - повідомляє УНІАН.

У вересні минулого року Верховна Рада ухвалила закон про захист прав споживачів фінансових послуг, який зобов'язує банки інформувати потенційних позичальників про всі майбутні витрати за кредитом, в тому числі додаткові й супутні послуги третіх осіб.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень