Нацбанк втрутився: українцям в касах банків відмовляють у готівці

Принаймні, тимчасово проблему вирішили

Люди масово почали скаржитись на відмови у касах банків – мовляв, неможливо отримати готівкову валюту. Люди не можуть ні зняти валюту, ні отримати в ній перекази

Нацбанк частково вирішив цю проблему – відомство компенсувало банкам нестачу готівки.

Це перша операція Нацбанку з обміну готівкового долара на безготівковий. Банкам запропонували 100 млн дол. США готівкою, повідомляють у прес-службі регулятора.

Відомо, що в цій операції взяли участь 12 з 14 системно важливих банків. Вони вже найближчими днями зможуть поповнити свої каси готівкою, щоб задовільнити попит на неї.

- Наступна операція обміну готівкової валюти на безготівкову відбудеться в понеділок, 12 вересня. Цього разу раз банкам буде запропонований до обміну готівковий євро, - повідомили в НБУ.

В НБУ підкреслюють, що проблема – тимчасова і вирішиться вже найближчим часом. Причини її виникнення - ситуативні труднощі з логістикою доставки готівкових доларів з-за кордону.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень