На ЗНО з іноземної мови на Рівненщині не з’явився жоден абітурієнт

Складати тестування з іспанської не виявив бажання жоден мешканець Рівненщини

Тим часом, у пункті тестування на базі Рівненського НВК №2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради проводилося зовнішнє незалежне оцінювання з німецької та французької мов (основна сесія).

За даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти для проходження тестування з німецької мови зареєструвалося 76 осіб, з’явилися – 65 осіб, відсоток участі в тестуванні становить 85.

На тестування з французької  мови зареєструвалося 7 осіб, з’явилися – 5 осіб, відсоток участі в тестуванні становить 71.

Наступний тест - з англійської мови - пройде 29 травня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень