На Ювілейному та Боярці - білий порошок. Люди бояться екологічного лиха

Мешканці мікрорайонів Ювілейний та Боярка сьогодні вранці були спантеличені шаром білого порошку, який особливо добре було видно на автомобілях

Перше, що спало на думку рівнянам –

На Азоті сталася якась аварія.

Радіо Трек вирішило з‘ясувати ситуацію. Ми звернулися до управління з надзвичайних ситуацій та управління економіки міста, в підпорядкуванні якого перебуває відділ екології.

Керівники управлінь - Руслан Демуров та Микола Кирея - підтвердили, що знають про проблему. Проте поки не знають про походження білого порошку.

Обидва схиляються до думки, що його поява не може бути пов‘язана з діяльністю "Рівнеазоту", адже підприємство вже кілька місяців не працює.

За словами Миколи Киреї, про появу білого нальоту повідомлені санстанція, хімлабораторія метеостанції, до дослідження порошку залучені і фахівці лабораторії того ж таки "Рівнеазоту". Далі пряма мова начальника управління економіки міста:

Проби взяла санстанція і "Азот", повідомили екологічну інспекцію, метеослужбу, тобто всіх причетних.

Втім, коли стануть відомі результати дослідження проб, Микола Кирея не знає. Обіцяє – як тільки вони стануть відомими, будуть оприлюднені рівнянам.

Тим часом, містом вже починає ширитися версія, що білий порошок – результат обробки полів місцевими фермерами.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень