На Ювілейному та Боярці - білий порошок. Люди бояться екологічного лиха

Мешканці мікрорайонів Ювілейний та Боярка сьогодні вранці були спантеличені шаром білого порошку, який особливо добре було видно на автомобілях

Перше, що спало на думку рівнянам –

На Азоті сталася якась аварія.

Радіо Трек вирішило з‘ясувати ситуацію. Ми звернулися до управління з надзвичайних ситуацій та управління економіки міста, в підпорядкуванні якого перебуває відділ екології.

Керівники управлінь - Руслан Демуров та Микола Кирея - підтвердили, що знають про проблему. Проте поки не знають про походження білого порошку.

Обидва схиляються до думки, що його поява не може бути пов‘язана з діяльністю "Рівнеазоту", адже підприємство вже кілька місяців не працює.

За словами Миколи Киреї, про появу білого нальоту повідомлені санстанція, хімлабораторія метеостанції, до дослідження порошку залучені і фахівці лабораторії того ж таки "Рівнеазоту". Далі пряма мова начальника управління економіки міста:

Проби взяла санстанція і "Азот", повідомили екологічну інспекцію, метеослужбу, тобто всіх причетних.

Втім, коли стануть відомі результати дослідження проб, Микола Кирея не знає. Обіцяє – як тільки вони стануть відомими, будуть оприлюднені рівнянам.

Тим часом, містом вже починає ширитися версія, що білий порошок – результат обробки полів місцевими фермерами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень