Бетонна огорожа може впасти на пішоходів на вулиці Рівного

Адже вона - в аварійному стані

Йдеться про вулицю Олени Теліги. Аварійна огорожа розташована біля військового госпіталю на цій вулиці. У будь-яку мить вона може впасти на перехожих, які рухаються тротуаром.

Розповідає головний лікар військового госпіталю Олексій Кльонов:

Декілька секцій взагалі ледь стоїть там навіть з підпірками. Це по вулиці Теліги за поліклінікою і зразу там секцій зо шість в аварійному стані.

 

Тобто там ремонту вже не підлягає. Тому треба міняти. І то тягнеться вже десь півроку, навіть більше.

 

А то ще небезпека ж і для людей, для перехожих тих, хто по тротуару ходить.

За словами Олексія Кльонова, з серпня цього року, відповідно до указу Президента, над госпіталем взяла шефство Рівненська обласна рада. Тож була розроблена програма надання шефської допомоги. І найперше, з обласного бюджету у межах такої допомоги обіцяють виділити кошти на заміну бетонної огорожі. Олексій Кльонов каже, що одна бетонна секція коштує 3600 гривень. А орієнтовно на їх купівлю витратять близько 50 тисяч гривень. Головний лікар сподівається замінити огорожу до Нового року. А в наступні роки за кошти обласного бюджету збирається розпочати міняти дахи відділень госпіталю, які протікають.

Тішиться Олексій Кльонов також, що госпіталю нещодавно держава закупила новий санітарний автомобіль «Богдан» замість старого УАЗа, який згорів у зоні АТО. А до кінця року ще й закладу пообіцяли новенький реанімобіль.

До речі, у госпіталі одночасно лікується до 170 військових.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень