ON-LINE

На тижні моди в Лондоні вперше представлять українське

вівторок, 02 лютого 2016
8 дизайнерів візьмуть участь у проекті International Fashion Showcase

8 молодих, але вже відомих в Україні та за її межами дизайнерів представлять свої бренди під час London Fashion Week. Вони покажуть свої роботи в проекті International Fashion Showcase, пише Еспресо.TV з посиланням на Ukrainian Fashion Week.

International Fashion Showcase (IFS) – це щорічна виставка, яку організовують British Council та British Fashion Council. Проект спрямований на підтримку та розвиток молодих дизайнерівз  усього світу. Україну на міжнародній виставці представлятимуть Маша Рева, Юля Єфімчук, Іван Фролов, Яна Червінська, Яся Хоменко, Лара Квінт, Ірина Джус та Марія Бернар. Кожен із дизайнерів представить фрагменти своєї колекції у просторі спільної інсталяції, унікальну концепцію якої розробили Маша Рева і графічний ілюстратор Love Curly.

Щорічний проект IFS є однією з ключових платформ London Fashion Week, яка відображає симбіоз актуальної моди та сучасного мистецтва. Подія відбуватиметься у стінах одного з найавторитетніших музеїв світу – Somerset House.

Ще одна унікальна складова великого проекту Ukrainian Fashion Week у Лондоні – показ колекції Яни Червінської в офіційній програмі London Fashion Week (19 лютого, платформа On|Off). Таку можливість дизайнер отримала завдяки перемозі у проекті Fashion DNA.

Торік у вересні на щорічній церемонії нагородження премії Best Fashion Awards дизайнерка Яна Червінська отримала премію "Відкриття року" і була запрошена представниками Британської Ради в Україні для участі в International Fashion Showcase.

Обличчям Ukrainian Fashion Week, що цього року відбудеться з 17 по 23 березня, стане найбільш затребувана українська модель Ірина Кравченко.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного