Аеропорт Гатвік пропонує йогу перед польотом

У такий спосіб лондонське летовище хоче здолати стрес у пасажирів

Лондонський аеропорт Гатвік запропонував пасажирам, які нервують перед польотом, зайнятися йогою. Заняття проходять безпосередньо перед посадкою.

Програма тренування розроблена персональним тренером з йоги Шоною Верт. Тривалість заняття - 20 хвилин. На думку Верт, цього часу достатньо для того, щоб полегшити переліт.

Політ може викликати біль у м'язах і їх ригідність, а також збільшувати ризик захворювань, що викликаються поганою циркуляцією крові. Заняття йогою перед польотом допоможуть пасажирам розслабити їх тіла і думки, а також обернути стресову для них ситуацію на позитивний досвід, - зазначили медичні експерти, які підтримали ініціативу керівництва аеропорту.

Заняття проходять в спеціально обладнаному приміщенні, оснащеному всім необхідним інвентарем для виконання вправ. Крім того, там встановлені екрани, на яких транслюються коментарі Верт до тренування. Тренування будуть безкоштовними для всіх охочих.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень