На статтю про рівненські події звернув увагу… Дональд Трамп (ФОТО)

Розкритикував вщент

[media=180539]Минулого тижня у США престижну Пулітцерівську премію отримали журналісти The New York Times. За статтю про "викриття хижацького режиму Путіна".

Одна з частин цього матеріалу присвячена подіям, які відбувалися в Рівному у 2016-му, - вбивству рівнянина Івана Мамчура.

Іван свого часу служив на Донбасі, його застрелили 16 вересня 2016 року в коридорі власного будинку у Рівному.

Підозрюваний у вбивстві Олег Смородінов зізнався, що працював на московських кураторів. Суд засудив Смородінова до 12 років в'язниці.[media=180140]Стаття, яка складається із восьми частин, здобула перемогу в номінації “Міжнародний репортаж”. Проте, днями Президент США різко висловився щодо авторів статті:

Не журналісти, а шахраї!

Дональд Трамп закликав відібрати премію у журналістів, бо в статті міститься неправдива інформація. Ніби його штаб входив у змову із Росією.

Трамп запевняє:

Ви переконалися в цьому сьогодні, після публікації нових документів. У них абсолютно очевидно, що не було ніякої змови з Росією.

Про це пише The Washington Times.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень