На сході загинув боєць АТО з Рівненщини

Це сталося біля Волновахи на Донеччині

Про загибель бійця у соцмережі Фейсбук повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко:

Олексій Муляренко 12 хв · Rivne · РІВНЕНЩИНА МАЄ ЩЕ ОДНУ ВТРАТУ, ЩЕ ОДНЕ НЕПОПРАВНЕ ГОРЕ!

 

В зоні АТО біля Волновахи загинув наш земляк, уродженець міста Дубровиця, солдат Юрій Олександрович Колесник. Він, виконуючи бойове завдання на передовій, підірвався на невідомому мінно-вибуховому пристрої ворога.

 

Щирі співчуття родині загиблого. Їм зараз найтяжче. Уся Рівненщина сумує разом з вами.

 

Герої не вмирають! Пам'ять про них вічна!

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень