На сесії Рівнеради говорили про Полякову

На засідання прийшов Пандрак

Керівник рівненської спілки учасників бойових дій та АТО “УВО” нагадав депутатам про їхнє рішення заборонити виступ у Рівному виконавців, що гастролювали в Росії.

Каже, за місяць до концерту його організація скерувала звернення до обласної ради та ОДА щодо відміни виступу Олі Полякової, яка була ведучою телешоу та їздила до країни-агресора у 2014-му році. 

З теми виступу Полякової Сергій Пандрак перейшов на тему незаконного будівництва у Рівному.

Вимагає створити тимчасову комісію і розробити генеральний план забудови міста.

Ще у своєму виступі Пандрак наголосив на необхідності допомогти Львову вирішити проблему сміття.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень