«Не зрадити мрію дітей»: рівненська ДЮСШ №1 може отримати додатковий зал

Якщо передачу приміщення погодить Рівненська облрада

Йдеться про передачу будівлі, що на вулиці Симона Петлюри, 26 («Станція юних натуралістів») на баланс міста Рівне.

Однак, навколо цього питання на засіданні економічної комісії облради розгорілася жвава дискусія.

Зокрема члени комісії хочуть, аби на баланс міста перейшла лише частина будівлі, яка пов’язана зі спортшколою комунікаціями. А іншу частину можна здати в оренду.

Втім, одна з авторів проекту, заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, такої пропозиції не схвалила, адже нині ДЮСШ №1 – перевантажена, місця для заняття дітей не вистачає:

Віддати це приміщення в оренду будь-якій комерційній структурі є неправильно, це значить зрадити мрію дітей міста Рівне. Я вас дуже прошу, потратьте півгодини, підіть і подивіться. Не можна ділити це приміщення.

Однак, нині частина приміщення в аварійному стані, тож її потрібно зносити та відбудовувати заново – апелюють інші члени комісії. Як це зробити, аби не пошкодити іншу частину будівлі, депутати уточнюватимуть в будівельній інспекції. Поки ж питання відклали до наступної комісії, аби мати можливість до вивчити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень