На Рівненський ЦНАП поскаржилися через невчасну видачу закордонного паспорта

У ЦНАПІ оперативно відреагували

Рівнянин Олександр Подвишенний понад місяць чекає видачі паспорта для виїзду за кордон, хоча його, згідно з постановою Кабміну, мали б зробити за 20 днів.  Свою ситуацію він описав у соцмережі Фейсбук: 

Олександр Подвишенний 18 липня 2017 р. я подав документи і сплатив необхідну суму для отримання паспорта для виїзду за кордон.

 

Згідно з постановою КМУ №152 термін виготовлення не може бути більшим, ніж 20 днів. Сьогодні 22 серпня. Паспорт я так і не отримав.

 

Через це я зазнав як моральної, так і матеріальної шкоди. Питання: хто буде відповідати?

 

Прийшов у рівненський ЦНАП, який прийняв документи, а там мені ніхто притомно пояснити нічого не може, мовляв, це не ми, це ДМС, це "Поліграф "Україна"" і так далі...

 

Також додам, що ані смс, ані телефонного дзвінка про затримку я не отримав. Де сервіс, про який Khomko Volodymyr розповідав?

Олександр Подвишенний пише, що за видачу паспорта відповідальний той орган, який прийняв документи, навіть якщо у процесі виготовлення задіяні посередники. Він також обурюється, що, за словами керівника ЦНАПу Юлії Шигорєвої, нині виготовляють лише термінові паспорти. Тож, звертаючись до Юлії Шигорєвої, зауважує:  

Юлія Шигорева, скажіть, а де це в законі передбачено, що "20-денні" можна місяцями не виготовляти, а швидкі пріоритетні? Добре, що дівчинка-адміністратор, в якої я писав скаргу, Alexandra Kovaliuk, була напрочуд мила й чемна, це хоч якось згладило негатив.

На цей допис відреагувала Юлія Шигорєва. Вона пояснила, що через поєднання двох факторів – сезонне зростання попиту та ажіотаж, пов'язаний із запровадженням безвізового режиму України з ЄС, починаючи з травня попит на закордонні паспорти різко зростав.

І нині підрозділи міграційної служби, центри надання адмінпослуг оформляють 

понад 22 тисячі замовлень на добу, що приблизно удвічі більше, ніж в аналогічний період минулого року. Через це можливі затримки строків видачі оформлених документів на невизначений термін.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень