На Рівненщину завтра несподівано приїде керівник "Укравтодору"

Про його візит Службі автодоріг Рівненщини стало відомо після закінчення робочого дня

В. о. голови Державного агентства "Укравтодор" Славомір Новак (на фото вгорі) приїде в область, щоб проконтролювати якість ремонту доріг.

Прес-секретар Служби автодоріг області Микола Прокопчук про його візит повідомив таке:

Чому приїде Славомір Новак? А він їздить по всіх областях нині, контролює ремонт доріг. Про свої візити заздалекгідь не попереджає. Програми перебування його на Рівненщині немає. Відомо лишень, що о 9 годині ранку він буде у  нас у Службі автодоріг. Можливо, він завтра перевірить ремонт дороги Городище-Рівне-Старокостянтинів, тобто тієї, на ремонт якої виділяли в межах експерименту кошти від митного збору.

Нагадаємо, що також сьогодні у Службі автодоріг Рівненщини обіцяли перевірити якість ремонту на об'їзній біля Костополя. 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Дороги
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень