На Рівненщину повинні завезти понад 5,5 тисячі «пакунків малюка»

До 1 вересня

Фото ілюстративне

З настанням осені рівненські породіллі почнуть отримувати одноразову натуральну допомогу від держави - так званий «пакунок малюка». До нього повинні увійти найбільш необхідні речі для новонароджених.

Однак, за словами завідувачки сектору у справах сімейної політики управління соціальних виплат і пільг Департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Тетяни Кульчицької, нині цей перелік ще остаточно не затвердили:

На цей момент немає ще затвердженого Міністерством соцполітики переліку товарів, які мають входити в «пакунок». Ця допомога йтиме в додаток до виплат при народженні дитини. Тобто, вона буде безкоштовна.

На Рівненщині уже підрахували кількість майбутніх матерів, які народжуватимуть з вересня цього року по січень наступного.

Так, на обліку в жіночих консультаціях перебувають 5358 жінок. До цієї цифри додали 400 – на випадок народження двійнят чи трійнят. Тож, загалом область отримає 5758 «пакунків малюка». Обійдуться вони у 28 млн 790 тис. грн.

Закупка речей для малят розпочнется після підписання тристоронньої проектної угоди між Управлінням ООН з обсуговування проектів, Рівненською обласною адміністрацією та департаментом соцзахисту населення ОДА. Кошти на це вже виділили.

Ми чекаємо з дня на день підписання угоди і тоді все буде закуплено і доставлено в область, - відзначила Тетяна Кульчицька.

Нагадаємо, орієнтовна вартість кожного пакунка - 5 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень