ON-LINE

На Рівненщину надійшли сучасні УЗД-сканери для районних лікарень (ФОТО)

п'ятниця, 12 жовтня 2018
Майже два десятки

Фото ілюстративне

У межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» для міських та районних лікарень області надійшли

19 нових сучасних УЗД-сканерів компанії Philips.

Ця апаратура дасть змогу діагностувати не лише кардіологічні хвороби, але й може використовуватися для діагностики низки  інших хвороб.

Для того, аби спеціалісти з районів могли скористатися усіма перевагами нового обладнання, для них організували спеціальні навчання за участю фахівців компанії-виробника.

Також згодом на Рівненщині очікують повного переоснащення сучасним кардіологічним обладнанням лікарень первинного, вторинного і третинного рівнів, каже керівник групи впровадження проекту Світового банку в області Сергій Рибачок:

Раніше в межах проекту ми закупили сучасну кардіологічну техніку для обласної лікарні та на її базі створили серцево-судинний центр. Наступним етапом реалізації проекту стала закупівля новітнього обладнання, у тому числі карідоаналізатори та УЗД-сканери, для міських та районних лікарень. Наразі консультанти вже працюють над тендерною документацією для закупівлі нового обладнання амбулаторіям області.

До слова, отримані сканери вже пройшли розмитнення і після завершення оформлення усіх необхідних документів їх одразу передадуть до кардіовідділень районних та міських лікарень області.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного