На Рівненщині з'явиться ще одна зона відпочинку

Планують розмістити її в Костополі на березі річки Замчисько

Днями у центрі міста Костопіль, в районі вул. Сарненської, науковцями було проведено геодезичні, геологічні, лімнологічні вишукування. В результаті проведених досліджень та замірів, фахівці надали усі необхідні науково-технічні рекомендації та на цей момент розробляють проектно-кошторисну документацію.

За словами заступника міського голови Олега Моторка, безпосереднє виконання будівельних робіт розпочнеться вже незабаром. Серед переліку робіт, які будуть виконані під час облаштування рекреаційної зони:

- очищення від намулу та надлишкової рослинності прибережної смуги;

- очищення від намулу правої руслової частини ставка;

- відновлення цілісності залізобетонних елементів споруд та влаштування сорозатримуючої решітки

- санітарно-екологічні роботи по береговій смузі зони відпочинку;

- благоустрій зони відпочинку;

- встановлення малих архітектурних зон.

Заступник міського голови зазначає, що орієнтоване закінчення реалізації проекту по відновленню рекреаційної зони у центі міста Костопіль заплановано на 3-4 квартал цього року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень