На Рівненщині зменшилася кількість населення

За півроку вона впала на 292 особи.

Тож чисельність населення області станом на 1 липня становила понад 1 мільйон 161 тисячу осіб.

Зменшення чисельності населення області відбулося за рахунок міграційного скорочення (320 осіб), водночас зафіксовано природний приріст (28 осіб). Також в області зменшилися у порівннянні з минулим роком народжуваність (на 101 особу) і смертність (на 146 осіб)

Народжуваність у селах була вища, ніж у містах (відповідно 14,7 проти 11,2 особи на 1000 людей). Разом з тим у сільській місцевості був вищим рівень смертності майже на 46%, ніж у міських поселеннях, і становив, відповідно, 15,3 проти 10,5 особи на 1000 людей.

У Дубні та 10 районах області було зафіксовано міграційний приріст населення, а в містах Рівне, Вараш (Кузнецовськ), Острог,Березнівському, Зарічненському, Костопільському, Млинівському, Острозькому  та Рокитнівському районах навпаки – міграційне скорочення.

За інформацією Головного управління статистики в Рівненській області.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень