На Рівненщині зростає виробництво у промисловій галузі

У загальнодержавному рейтингу за цим показником край посідає 3 місце

І це в той час, як загалом у державі – спад. Певне сповільнення зростання спостерігалося на початку року через тимчасову зупинку «Азоту», проте нині ситуація покращилася. На колегії Рівненської ОДА також оцінили райони за рівнем соціально-економічного розвитку у третьому кварталі. Так, очолив загальнообласний рейтинг Рівненський район, котрий за три місяці за рівнем розвитку піднявся на одну сходинку і посів перше місце.

За ним у рейтингу – Демидівщина. А третю позицію у рейтингу посіла Млинівщина. Водночас, всупереч зростанню доходів до обласного бюджету,зростає заборгованість із виплати заробітної платні, повідомив Юрій Приварський:

 

Проблемне питання для області - це зростання заборгованості по заробітній платі. З початку року ми маємо зростання (заборгованості, - ред.) на 13,8%. Основними причинами вказаного збільшення є зупинка "ПрикарпатЗахідТранс" і ми на це, фактично, не маємо можливості впливати. І по підприємствах-банкрутах - це Авторемзавод і також, це борг, який виник по підприємству-банкруту (близько мільйона гривень) Сарненське КХП (ВАТ "Сарненський комбінат хлібопродуктів", - ред.)

Тим часом, усі структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації та міськвиконкоми підключилися до системи електронних закупівель «Прозоро». Єдина проблема – навчити людей, як проводити в ній закупівлі, - каже керівник області Віталій Чугунніков. Щоб не було так, що є система, але вона не працює. Тож, повноцінно запрацювати «Прозоро» на Рівненщині має до кінця року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень