На Рівненщині збудують чималу сонячну електростанцію

Розташують її у Рівненському районі

Для цього Малошпаківська сільська рада планує відвести 10 гектарів землі.

Як пояснив Малошпаківський сільський голова Михайло Войтович, будуватиме сонячну електростанцію приватний інвестор:

Це не сільська рада будує. Ми даємо лише площу. Найближчим часом все це має початися і до осені має бути сонячна електростанція. Орієнтовна площа - 10 гектарів землі. Це між селами Малий Шпаків та Іваничі.

За словами Михайла Войтовича, електроенергія від станції потраплятиме у загальну електромережу. Сільська рада матиме від станції користь у вигляді роботи для селян і плати за оренду землі у сільський бюджет.

Супроводом будівництва сонячної електростанції займається екс-голова Рівненської облдержадміністрації і депутат Рівненської облради, бізнесмен Віталій Чугунніков. Він розповів таке:

100% електростанція там буде збудована. Я супроводжую інвесторів. Це іноземна компанія. Вона будує по всій Україні. Збудувала електростанції на Львівщині, Тернопільщині. Цього року, скоріше за все, розпочне будівництво і на Рівненщині. Це буде електростанція потужністю 9 мегават. Після того, як буде оформлена земля, компанія отримуватиме дозвільні документи, розробляти проект і починати будувати. Активний етап будівництва припадатиме на серпень-вересень. До кінця року електростанція буде збудована. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень