У Рівному від дерев можна буде заряджати мобілки

Одне з них вже встановили у центрі міста

«Дерева» для зарядки мобільних телефонів працюватимуть на сонячних батареях. Одне з таких «сонячних дерев» вже можна побачити за кінотеатром на майдані Незалежності біля Чайчиної алеї. Його встановили вночі. Поки воно не працює.

Детальніше розповідає начальник міського управління транспорту  і зв’язку Віталій Миронюк:

Ми тільки монтажні роботи провели. А далі мають електричну частину зробити до кінця дня.

 

Виросло «дерево», але ще не «цвіте», тобто ще зарядки не можна реально проводити, бо не підключена електрична частина.

 

Це за кошти громадського бюджету. А робить київська фірма. Це один з громадян Рівного вніс таку пропозицію. Вона була підтримана. Були виділені кошти. І за ці кошти буде поставлено три «дерева».   

Ще одне «сонячне дерево» змонтують на Лебединці, зокрема, на Алеї кованих скульптур, а третє буде на автовокзалі «Чайка».

Нагадаємо, що ініціатором встановлення сонячних батарей для підзарядки мобільних телефонів став рівнянин  Віталій Орлюк. Обійшовся місту проект у понад 315 тисяч гривень. Кошти з бюджету  міста на це витратили в межах ініціативи громади "Громадський бюджет". 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень